Gotowe projekty z kosztorysem duzych domow

Gotowe projekty z kosztorysem duzych domow On jest podobno powiedzieć, że cała wiara i kredytowej podłoże jest jedynie dorozumiane przymierza w przeciwieństwie do bycia wyraźne przymierze.

Chciałbym zachęcić czytelników tego eseju, którzy mają interes w możliwości ich samorządzie, lokalnego okręgu szkolnego, i czy rząd państwa na sfinansowanie niezbędnych dla rozwoju infrastruktury i podstawowych usług bez podatków podnoszących do zaglądajcie do Miasta proces upadłości Detroit , Chciałbym twierdzą, że to nie będzie tylko o Detroit.Starogard info Będzie to miało wpływ na rynkach kredytowych w całym USA i ewentualnie na międzynarodowych rynkach kredytowych, jak również.

Z tych samych góry "lokalnym" powodów, polecam, że czytelnicy tego eseju zwrócić uwagę na to, co nasz Kongres i prezydent zrobić w odniesieniu do podatku zwolnionego statusu obligacji komunalnych.

Płatności odsetek inwestorów obligacji komunalnych były zwolnione z podatków dochodowych federalny USA od chwili, że podatek dochodowy federalny USA została ustanowiona. Niedawno Proponowany budżet federalny rząd prezydenta Obamy zawiera przepis, aby ograniczyć zwolniona z podatku tych obligacji. Myślę, że wszyscy podatnicy powinni przeczytać ostatnią kolumnę op-ed w 05/07/13 numerze "The Wall Street Journal" pod tytułem "Obligacje Muni zasłużyłam ulgę podatkową" Pani Manju Ganeriwala który jest skarbnikiem stanu Wirginia. Kolumna pani Ganeriwala zapewnia wspaniałe podsumowanie potencjalnych skutków takiej zmiany w zakresie podatku dochodowego oraz obligacji komunalnych.

Polecam również, że wszyscy podatnicy przeczytać kawałek bo jak Pani Ganeriwala wskazuje 75% wszystkich projektów infrastruktury publicznej amerykańskich są budowane przez państwo obligacje rządowe obligacje komunalne zwolnione z podatku są podstawową metodą finansowania.

Jako autor tego eseju, który również pracował jako profesjonalnego administratora lokalnego rządu przez ponad 30 lat, z czterema różnymi jednostkami samorządu terytorialnego w dwóch różnych państwach; Wierzę, że kolumna op-ed pani Ganeriwala jest na cel na wszystkich punktach.
Wpis zawdzięczamy Nieruchomości Łódź