Lepiej zbudowac dom czy kupic gotowy

Lepiej zbudowac dom czy kupic gotowy

Im więcej zobowiązania długoterminowe i obowiązki masz, tym więcej powinno być odkładania. Mamy pewne skojarzenia condo, które odkładając aż 20% ich całkowitego dochodu do długoterminowych produktów oszczędnościowych. Domki mają zazwyczaj znacznie większych zobowiązań finansowych, w tym napraw i konserwacji zewnętrznych i utrzymywanie prywatnych ulic i dróg.http://www.plandeki.eu/plandeki-na-samochod Nie budżetowania rezerw może prowadzić być duże problemy i potencjalnie duże specjalnej oceny w dół drogi.

Pokrycie odliczeniami ubezpieczeniowe - Wszystkie stowarzyszenia mieszkanie trzeba zwrócić szczególną uwagę na ten jeden. Upewnij się, że są świadomi ujemnych poziomów różnych elementów swojego kompleksu. Na przykład, jeśli wymiana dachu odliczeniu to 500,00 $ za budowę i masz 20 budynków, to trzeba wtedy albo Oczywiście zawsze trzeba co najmniej $ 10,000 w swoich rezerw na pokrycie tej kwoty. W przypadku katastrofy lub gwałtowna burza uderza w swój obszar, chcesz upewnić się, że stowarzyszenie jest gotowe i że nie uderzając je na specjalnej oceny tylko na pokrycie podstawowych roszczeń ubezpieczeniowych.

Oceny kosztów prawnych i zbiórki - Koszty prawne i zbiory mogą bardzo szybko przerodzić się w zależności od strategii odbioru, którego używasz. Oceń swój obecny system i sprawdzić, czy można określić zwrot z inwestycji. Jeśli jesteś na średnie wydatki $ 150 dolarów, aby zebrać każde 100 $ domy pod warszawą, to coś oczywiście nie działa. Mamy doświadczonych wielki sukces z zapewnieniem domów znajdujących się za plan płatności z pełnym harmonogramem płatności do nich dostarczane. Gdy przestępca członkowie stowarzyszenia koncentrują się na przystępną miesięczne płatności, a nie duża ilość, że są winni, mają tendencję, aby zobaczyć światło na końcu tunelu.

Oceny specjalne są do specjalnych projektów - Słyszeliśmy wielokrotnie sugerował "Dlaczego nie możemy mieć specjalną ocenę zamiast podnoszenia naszych miesięcznych opłat?" Filozofia ta nie działa w naszej książce.
Wpis zawdzięczamy