Projekty domów wielorodzinnych

lip 24, 2015 Katalog

Projekty domów wielorodzinnych

domów

Eksperci twierdzą, że około jedna trzecia wszystkich Amerykanów są introwertycy. Jest duża szansa, że jesteś introwertykiem siebie, a jeszcze większa szansa, że jesteś w osobistej lub zawodowej relacji z drugim. Introwertyczna dawna źle, nawet przez introwertyków siebie, ponieważ żyjemy w społeczeństwie, które ceni sobie popularność, zabawach i dobrą zabawę.

Ile reklam przedstawiają introwertycy spokojnie spędzać czas osobno? Niewiele.

Prawda jest taka, że ??introwertycy cieszyć się życiem tak samo jak ekstrawertycy zrobić, a ich specjalne prezenty wnoszą istotny wkład w nasze społeczeństwo. Oto pięć wspólnych misbeliefs o introwertyków:

1. Introversion jest zaburzenie osobowości.

Introwertyczna jest naturalne, wrodzone preferencje dla wewnętrznego świata wewnętrznych pomysłów i doświadczeń. Introwertyczna pomaga zrównoważyć szaleńcze tempo współczesnego życia i introwertycy mają kilka ważnych prezentu - umiejętności słuchania, cierpliwości i zamiłowaniem do głębokiego myślenia - które mogą być niezwykle przydatna w biznesie, życiu akademickim, a społeczność.

2. Introversion jest taka sama jak nieśmiałość.

Nie wszystkie introwertycy są nieśmiali - niektórzy po prostu wolą unikać hałaśliwych spotkań towarzyskich. Wiele introwertycy cieszyć wymiany poglądów i doświadczeń ważnych dla nich, a niektóre introwertycy są entuzjastycznych nauczycieli i dynamiczne głośniki publicznych.

3. Introversion jest niepełnosprawność.

Istnieje częściowy prawda tutaj, ponieważ nasza kultura zmierza do nagradzania stadne ludzi, którzy zapalają się spotkań towarzyskich z ich blask i urok. Ale introwertycy - jak żółw, który pokonał zająca w wyścigu - mają kilka istotnych zalet, które mogą być przydatne w szkole, życiu wspólnotowym, a światem biznesu.

Zobacz stronę autora: Nieruchomości komercyjne Łódź

Przez Admin