Plusy mieszkania w domu

sie 3, 2015 Projekty

Plusy mieszkania w domu

plusy

Począwszy od 1 stycznia 2014 roku wszystkie te właściwości muszą, jako warunek zatwierdzenia ostatecznego pozwolenia na budowę, należy wymienić wszystkie armatury wodą oszczędzającym opraw, jeżeli:

1) Zezwolenia uzyskano zwiększenie powierzchni użytkowej budynku o więcej niż 10%; lub

2) zmiany lub ulepszenia w budownictwie przekroczy $ 150,000 kosztów; lub

3) Zezwolenia są uzyskiwane za pokój z armatury.

Ponadto, od 1 stycznia 2019 roku, producent nakrętek wszystkie właściwości wielorodzinne i handlowe muszą być zgodne z tym prawem, zastępując wszystkie niezgodnych armatury. Sprzedaż takich właściwości musi ujawnić potencjalnemu nabywcy, czy właściwość zawiera żadnych niezgodnych armatury.

Wpływ na zestawienie transferów Disclosure (TDS)

Ujawnienie odnoszące się do tej nowej ustawy został dodany do Kalifornii TDS w postaci pola wyboru na pierwszej stronie, gdzie sprzedawca musi ujawnić, czy obiekt ma wody oszczędzającym armatury czy nie. W chwili obecnej nie ma wymogu dla całego mienia być zgodny, chyba że zdarzenie wyzwalające nastąpiła przed sprzedażą.

Co to oznacza trakcie transakcji sprzedaży

Ponieważ ustawa nie wymaga w pełni wszystkie właściwości, aby być w pełni zgodne każdy sprzedający, kupujący, agent nieruchomości i zarządcy nieruchomości muszą w pełni zrozumieć szczegóły, terminy i niuanse tego prawa. Jeśli sprzedawca sprawdza pole "Oszczędzanie wody Sanitarne urządzenia" na stronie jednego z TDS to nie znaczy, że wszystkie armatury są zgodne. Zatem konieczne jest, dla każdego sprzedawcy, pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości są w pełni świadomi terminach terminie i szczegółach tej ustawy tak, że właściwa ujawnienie może być wykonane do potencjalnego nabywcy.

Zobacz stronę autora: wiązki zapłonowe

Przez Admin