Jak uzyskać kredyt na wymarzony dom?

sie 10, 2015 Kosztorysowanie

Jak uzyskać kredyt na wymarzony dom?

kredyt

Jest to również rozsądne praktyką jest dostarczenie potencjalnemu nabywcy doradcza lub ujawnieniem reprezentującej prawa (California Code Civil sekcje 1101.1 poprzez 1101.9) i dostępnych informacji do sprzedawcy i / lub agenta sprzedawcy przy zawieraniu transakcji sprzedaży z potencjalny nabywca.

Jest to również rozsądne, aby zalecić potencjalni nabywcy skonsultować z właściwym California Real Estate prokuratora przed zakupem. Profesjonalne zarządców nieruchomości i firm zarządzania nieruchomościami musi być świadoma tego prawa, aby zapobiec pokusie posiadania pracy lub napraw wykonywanych, które nie są zgodne z nowym prawem.

Jurysdykcji mogą przyjąć https://eim.waw.pl/blog/odpowiedzialnosc-karna/ bardziej rygorystyczne wymogi

Wreszcie, California Civil Code 1101,8 pozwala jurysdykcji takich miast, powiatów, miast i do przyjęcia bardziej rygorystycznych wymogów. Ważne jest, aby podkreślić możliwość, że lokalne nakazy i prawa mogą być bardziej restrykcyjne niż prawo Kalifornii i jako taki każdy potencjalny nabywca powinien również sprawdzić u lokalnego wydziału budowy lub rozwoju społeczności wydziału do najnowszych wymogów sanitarnych lokalnych. zarządców nieruchomości, którzy manager wielu rezydencje dla swoich klientów, powinny być z przodu na tej nowej ustawy, ponieważ są one zazwyczaj zaangażowane w remontach i przebudowie tych typów właściwości.

Adwokaci nieruchomości może pomóc właścicielom nieruchomości w takich sytuacjach

spółki zarządzające nieruchomości szczęście mieć adwokata nieruchomości dostępne może pomóc właścicielom i sprzedawcom w tych okolicznościach. Adwokat nieruchomości ma zazwyczaj szkolenia, Elewacje doświadczenie i wiedzę proceduralną, aby pomóc utrzymać właścicieli i sprzedawców na bieżąco z tymi zmianami w prawie, które pozornie występują każdego roku.

David S. Roberson, Esq. jest głównym w Dolinie Krzemowej Property Management Group, 1900 Camden Avenue, San Jose, CA 95124, david@svpmg.net~~pobj, 1-408-559-5649.David jest licencjonowanym California Real Estate prokuratora, jest licencjonowanym brokerem California nieruchomości i przeprowadził ponad 2500 mieszkań inspekcji budowlanych. Dawid również kontrolowane dobrze ponad 2,4 miliona stóp kwadratowych nowym budownictwie komercyjnym od fundamentu do ostatecznych zatwierdzeń towarowych budynku. W pewnym momencie w karierze David został certyfikowany w 12 oddzielnych kategorii kodowych budynek, był inspektor budynek miasta oraz specjalny inspektor. David opracował także i nadzorował wiele mieszkalnych projektów budowlanych od początku do budowania zgody departamentu.

Przez Admin