Projekty domów małych i tanich

Projekty domów małych i tanich

Szczególnie podoba mi się, jak jej kolumna informuje czytelnika o krytycznej roli, jaką obligacje komunalne i zwolnienie z podatku od odsetek podlega odegrały finansowania infrastruktury na terenie USA. "Obligacje Muni zasługują na podatki Break" kolumna ma szczególnie dobrą pracę na dostosowanie niniejszej dany fakt z uwagi czytelnika: To państwo i lokalnych podatników rządowych w USA musiałoby ponieść dodatkowe $ 173 milionów.

Kosztów odsetkowych na poprawę infrastruktury finansowanych przez obligacji komunalnych w ciągu ostatnich 10 lat miał niedawno zaproponowała ograniczenie zwolnienia z podatku od prezydenta był w miejscu, w tym samym okresie czasu. Podatnicy byłby zmuszony do zapłaty albo wyższe Stan / Szafki gazowe cena podatki lokalne i lub kombinacji wyższych państwowych / podatków lokalnych i opłat użytkowników do wspierania tych zwiększonych kosztów odsetek. Stwierdzenie to zakłada, że poprawa infrastruktury ukończone w ciągu ostatnich 10 lat nie zostały odroczone.

Wyżej podanej założenie prowadzi do ewentualnego uzupełnienia dla kolumny. Uzupełnienie byłaby możliwość proponowanego limitu zwolnienia podatkowego powodującej odroczenie poprawę infrastruktury.

Wzrost kosztów odsetek oznacza, że państwo i samorządy emitujące obligacje na poprawę infrastruktury twarz jedną z trzech możliwości: albo spróbować znaleźć miejsce w swoich rocznych budżetów i istniejących dochodów na opłacenie wyższych rocznych płatności obligacji (łączny kapitał odsetki), nieokreślone odroczenie ulepszeń, jeśli nie ma wystarczającej ilości prognozowanych przychodów na pokrycie wyższe płatności obligacji, lub wzrost podatków i opłat lokalnych w celu wspierania wyższe płatności obligacji bez dokonywania innych kompensowania cięć budżetowych lub obniżek serwisowe.

Zmiana lub eliminując część istniejącego konserwacja wind federalnego zwolnienia z podatku dochodowego dla obligacji komunalnych może być destrukcyjny wpływ na obecne i przyszłe finansowanie poprawy infrastruktury we wszystkich 50 stanach USA zgadzam się z dolnej linii oświadczeniem Pani Ganeriwala w końcowej, która była "Niech nie demontować coś, Prace. "

Podsumowanie dolna linia dla wszystkich czytelników: zwracać uwagę na oba miasta Detroit Proces upadłości Efekty dla istniejącego miasta Detroit obligatariuszy oraz toczących amerykańskich budżetu federalnego rządu i sufitowych długu bitew w Kongresie. Obligacje komunalne są nie tylko temat dla inwestorów i analityków inwestycyjnych myśleć. Działania, które mogłyby mieć wpływ na przyszłe stopy procentowe obligacji komunalnych przynosi na myśl często przytaczaną przez byłego marszałka frazę amerykańskim domem Tip O'Neill: "Wszystko jest polityka lokalna". I rzeczywiście, chciałbym zaproponować, że wszystkie obligacje komunalne są lokalne.

Zobacz stronę autora: słoiki dla pszczelarzy