Gotowe projekty z kosztorysem małych domków

sie 18, 2015 Kosztorysowanie

Gotowe projekty z kosztorysem małych domków

Gotowe

Obligacji komunalnych, miasto Detroit upadłościowego oraz koszty finansowania zewnętrznego dla państw i Samorządów. Istnieją dwa toczące się działania, które mogłyby mieć znaczący wpływ na koszty finansowania zewnętrznego dla rządów stanowych i lokalnych. Jednym z nich jest propozycja prezydenta Obamy, aby ograniczyć zwolnione z podatku status obligacji komunalnych.

Akcja w sprawie tego wniosku może nastąpić jeszcze drewniane domy z bali w tym roku w czasie nadchodzących budżetu federalnego i sufitów dług publiczny rokowań i działań przez Kongres USA i prezydenta.

W krótszej perspektywie, wysoki profil miasta Detroit upadłości zgłoszenia nie może już produkowane negatywny wpływ na innych samorządów lokalnych w państwie Michigan. Exhibit A jest Genesee County, ostatnie przesunięcie Michigan z zaplanowanej sprzedaży obligacji. Według 08/02/13 artykule zatytułowanym "Bond Sprzedaż opóźniony w Detroit Fallout" w "The Wall Street Journal", gazety, odroczenie została nadana ofert stóp procentowych przez potencjalnych nabywców (inwestorów) z obligacji jest wyższa niż to, Gabinet ortodontyczny Warszawa co rząd powiatu podlega planował zapłacić.

Wyżej wymieniony artykuł gazety zawiera cytaty z analityków inwestycyjnych związanych z obligacji, które wskazują, że niedawne Hrabstwo Genesee, Michigan sprzedaży obligacji problem został spowodowany przez upadłości zgłoszenia Detroit. Według wielu doniesień prasowych, bankructwa przez gubernator mianowany Menedżer Kryzysowego Miasta Detroit podobno zawiera plan po prostu domyślne w dużej części zaległych ogólnego obowiązku Obligacji Detroit.

W różnych opublikowanych raportów, Detroit awaryjne Manager złożyli oświadczenia wskazujące, że takie emisje obligacji komunalnych, które miały tradycyjne "pełne zaufanie i wiarygodność" Tworzenie kopii nie były naprawdę obligacje zabezpieczone.

Przez Admin