Projekty domów jednorodzinnych

Projekty domów jednorodzinnych

Projekty

Kiedy wiesz, że jesteś bardziej prawdopodobne, aby je zdobyć. Poznaj swoje grupy docelowej i jakie będą ich przyciągnąć. Chcesz śmiały wygląd? Jakiego koloru program jest najbardziej skuteczny? Jeżeli książka odwołać się do dzieci, młodzieży, mężczyzn, kobiet i mężczyzn, jak i kobiet?

Im więcej szczegółów podasz projektanta, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby być zadowolony z końcowego produktu. Jeśli nie wiesz, spodziewać się zapłacić więcej za czas projektanta jako przejrzeć projekty okładek i styl - dopóki nie dowiedzieć się, co chcesz.

* Dowiedz się, jak książka będzie najprawdopodobniej sprzedany. Czy spodziewa się większość Twoich sprzedaży pochodzić z zasłony sznurkowe mówienia zobowiązań lub półkach księgarskich? Jeśli spodziewasz się większość ludzi, aby kupić książkę z półki księgarni, projekt musi być angażowanie się w swoim gatunku przeglądarek. Jeśli nie planujesz zapłacić za dystrybucję księgarni, a będziesz głównie sprzedawać swoje książki na wystąpień, masz widownia. Będziesz sprzedać swoją książkę z podium. Cała Twoja okładka musi zrobić, to zacisnąć sprzedaży z jego profesjonalny wygląd. Jeśli książka będzie epublished musi zachęcić czytelników do kliknięciu okładki książki lub link, aby dowiedzieć się więcej o tej książce.

* Poznaj swój budżet. Jeśli chcesz najwyższej klasy projektantów, ale nie można sobie pozwolić na jeden, nie tracić czasu każdego z nas. Albo podnieść pieniądze lub zadowolić się grafika, mniejszymi wersjami lub początkującego projektanta z mniejszym doświadczeniem. Jeśli budżet jest mały, nie chcesz płacić za trzy lub cztery wersje pokrywy dać sobie na luksus wyboru pomiędzy nimi. Wybierz projektanta, którego styl chcesz i zadowolić się z szczypanie swój projekt, opracowany w oparciu o swojej wizji.

* Skorzystaj z wiedzy Twojego projektanta.Może się okazać, projektant również zostanie wydrukowany pośrednictwa lub może dać wielką skierowanie na drukarce. Jeśli projektant współpracuje z drukarką wiedzą, praca może przebiegać sprawniej, jeśli użyć tej drukarki.

* Upewnij się, że masz prawo do korzystania ze sztuki lub zdjęcie, które ma być użyte. Jeśli proszą projektanta, aby zlokalizować grafika czy fotografia, będziemy chcieli, aby upewnić się, że jest prawidłowo licencjonowana. Jeśli są jakieś zidentyfikowania osób, może chcesz mieć je podpisać umowę, która uznaje trzeba ustawowego prawa do korzystania z fotografii / sztukę na okładki książki lub wewnątrz książki.