Projekty domów tradycyjnych

Projekty domów tradycyjnych

Projekty

Przekonałem się, że jednym z najlepszych sposobów, aby odblokować swój prawdziwy potencjał psychiczny jest zrozumienie i szacunek  zarówno zachodnią zodiaku, i jak dopasować się do Wschodniej zodiaku. Tak więc, pierwszym krokiem w każdym zrozumienia jest wiedza.

Pozwól nam zdobyć tę wiedzę, aby odblokować potencjał wymagający swój znak:

Szczur: (ur 1960, 1972, 1984, 1996) Osoby urodzone jako Rat podano uznanie za naturalny urok i łatwość przyciągania dla członków płci przeciwnej. Jak twardych pracowników i perfekcjonistów, zazwyczaj mają wielkie ambicje i często znajdują się bardzo udane. Mogą być również bardzo oszczędny pieniędzy i cieszyć nabywania posiadłości.

The Ox: (ur 1961, 1973, 1985, 1997) Osoby urodzone jako Ox wydają się być bardzo cierpliwy, mówią niewiele, ale są w stanie przynieść zaufanie do innych. Mogą być ekscentryczny i łatwe do gniewu, chociaż, ale zdolność do utrzymywania ich języki i skupić się na tym, co naprawdę chcą często mówią, pomaga im w trudnych plam. Są bardzo uparte i nie lubią być przeciwstawne.

Tygrys (1962, 1974, 1986, 1998) Osoby urodzone jako Tiger jest znany jako bardzo wrażliwy, sympatyczny i naprawdę miło, zdolny do lampa obrysowa led wielkich zadumy i głębokiego myślenia. Z drugiej strony, mogą one mieć bardzo krótkie temperament, a mimo to zbierać szacunku od ludzi wokół nich. Zdarza się, że mogą one mieć problemy z tych władz, a także mają tendencję być niezdecydowany, które mogą wypracować źle czy dobrze. Są one podejrzane rasy, jednak są one bardzo silny i odważny.

Królik (ur 1963, 1975, 1987, 1999) Króliki są bardzo utalentowani i ambitni ludzie, którzy są zastrzeżone, elokwentny i bardzo ambitny. Jako zaufanych, zarezerwowanych osób, które nie często tracą panowanie nad sobą, króliki są mądry i szczęście, podobnie jak ich imiennika.