Gdzie warto się osiedlić?

Gdzie warto się osiedlić?

gdzie

Filadelfia jest największym miastem w Pensylwanii, a 5 najbardziej zaludnionych w Stanach Zjednoczonych nad wszystkim. W 2005 roku, ludność Filadelfii została oszacowana 1,463,281, z 5,823,23 zamieszkali na obszarze metropolitalnym. Miasto jest znane jako "miasto braterskiej miłości", jak sama nazwa wywodzi się z języka greckiego, philos (czyli "miłość") Adelphos (czyli "brat").

Inne pseudonimy to "narodzin Ameryki", "Cradle of Liberty", "The Quaker City" i po prostu "Philly".

Niektóre z ogrodnik tarnów atrakcji w Filadelfii obejmują:

- Becuna

- Edgar Allan Poe National Historic Site

- Independence Hall

- Muzeum Niepodległości Seaport

- Institute of Contemporary Art, Filadelfia

- Liberty Bell Center

- Philadelphia Museum of Art

- Philadelphia Zoo

- Muzeum Rodina

- Grób Nieznanego Żołnierza

- USS Olympia

- Muzeum Sztuki Woodmere

Oto więcej informacji o regionie:

- Niektóre z największych firm z siedzibą w Filadelfii obejmują Cigna, Cigna, Comcast i Sunoco.

- Prawdopodobnie najbardziej znaną instytucją edukacyjną w Filadelfii jest University of Pennsylvania, który jest koedukacyjne prywatne niesekciarska badania uniwersyteckie. University of Pennsylvania został założony w 1740 roku i jest jednym z ośmiu członków Ivy League.

- Główne lotnisko w Filadelfii Philadelphia naprawa turbosprężarek International Airport.

- Kluby sportowe w Filadelfii obejmują amerykańskiej drużyny futbolowej, Philadelphia Eagles, drużyny baseballowej, Philadelphia Phillies, zespół koszykówki, Philadelphia 76ers, drużyna hokeja na lodzie, Philadelphia Phantoms i drużyna hokeja na lodzie NHL Philadelphia Flyers.

- Filadelfia jest domem dla "Cheesesteak" - znany poza miastem, jak "Filadelfia", "Cheesesteak Philly Cheesesteak" lub "stek i serem". Jest to kanapki wykonane w długim włoskiego rolki, wypełniony cienko plastry kawałki stek i ser topiony. Opcjonalnie, grillowane cebuli, sautéd zielona papryka, pieczarki i sosy mogą być dodawane.

- W 1776 roku, Deklaracji Niepodległości został odczytany w trzech miastach: Trenton, New Jersey, Easton, Pensylwania, i oczywiście, Filadelfia.