Co daje nam zamówienie projektu domu z kosztorysem?

Co daje nam zamówienie projektu domu z kosztorysem?

co

Atlanta jest stolicą i najbardziej zaludnione miasto w Gruzji. Począwszy od 2006 roku, ludność miasta została oszacowana 486,411, w sumie 5,138,223 zamieszkali na obszarze metropolitalnym. Aglomeracja została szybko rośnie w ciągu ostatnich kilku lat, wzrost o ponad 20%,

najwyższa dla każdego z głównych obszarów metropolitalnych w Stanach Zjednoczonych, w latach 2000 i 2006.

Atrakcje zaciszeurody w Atlancie obejmują:

- Atlanta History Center

- Fernbank Museum of Natural History

- Georgia Aquarium

- High Museum of Art

- Średniowiecze

- Pirata Cove

- World of Coca-Cola

- Zoo Atlanta

Oto więcej informacji o regionie:

- Niektóre z największych firm z siedzibą w Atlancie to BellSouth, Delta Airlines i The Coca-Cola Company.

- Prawdopodobnie najbardziej znaną instytucją edukacyjną w Atlancie jest Emory University, który jest prywatny uniwersytet, nazwany John Emory który był biskupem Georgia Metodystyczny Konferencji.

- Głównym lotniskiem dla Atlanta Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport.

- Kluby sportowe w Atlancie to amerykański zespół piłkarski, Atlanta Falcons, Precyzyjna obróbka metali Łódź drużyny baseballowej, Atlanta Braves, zespół koszykówki NBA, Atlanta Hawks, drużyna hokeja na lodzie NHL, Atlanta Thrashers, a zespół USL-1 piłka nożna, Atlanta Silverbacks.

- Atlanta jest chyba najbardziej znany z nie-Amerykanów jako miasto gospodarza Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1996. Miasto jest jednym z trzech miast w Stanach Zjednoczonych, która odbyła się Olimpiada letnia, pozostali to St. Louis, Missouri (którego gospodarzem Letnich Igrzysk Olimpijskich w 1904 3rd) i Los Angeles, Kalifornia (która odbyła się 10 i letnie Igrzyska Olimpijskie w 1932 23rd i 1984, odpowiednio).