Dlaczego zdecydować się na gotowe projekty domów?

Dlaczego zdecydować się na gotowe projekty domów?

gotowe

Ewolucja kobiet wydaje się zatoczyła koło. To było mniej niż dwa pokolenia temu, że jest to rzadkie, że kobieta trzymała pracę, nie mówiąc już własną firmę. To było mniej niż dwadzieścia lat temu, że kobiety powoli udała się do pracowników, niektóre z konieczności, a niektóre z chcąc karierę poza domem.

Kobiety od pomostem pracy poza domem, a pobyt w domu ze swoimi dziećmi poprzez rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej domowy lub nawet korzystając z nowego zaciszeurody.eu trendu telepracy. Celem pracy w domu jest połączenie jest w stanie pozostać w domu z dziećmi, a jednocześnie zachowując karierę. Wydaje się, że byłoby to najlepsze z obu światów jeszcze; znalezienie równowagi zwlec z pracy do domu, podczas gdy żonglerka wychowywania dzieci nie jest łatwym zadaniem.

I rozkoszować się czas, który mogę dostać się z moim synem. Uwielbiam być w stanie rozpocząć mój dzień szczęśliwy słysząc jego drgania na leniwe śniadanie, ale nie zawsze jest największy. Znalazłem wyzwaniom jak przesiedli się do pracy w domu. Pierwszym z nich był okres dostosowawczy. Nie było użyć, aby będąc w stanie wygiąć mój czas, byłem używać do struktury - rozpocząć pracę o 8:00 rano i pracować do 4:00 pm.

Nie tylko ja walczą o wypracowanie mój grafik, aby zmaksymalizować czas, pozwalając jednocześnie na elastyczność, która przyciągnęła mnie do pracy w domu, ale mój syn miał pewne dostosowanie do zrobienia, jak również. Był przyzwyczajony do przedszkola i opiekunki w ciągu dnia. Teraz miał mamę do domu przez cały dzień, a on utożsamiać to z gry z mamusią cały dzień. Gdy nadszedł czas, by zagrać w swoim niestandardowym zabaw podwórku, a ja starałem się dostać jakąś pracę, mój aniołek, moje serce, moja szczęśliwa mała 1 roku życia, rzucił swój pierwszy oficjalnie 1 roku życia furia.