Jak znaleźć odpowiedniego architekta?

Jak znaleźć odpowiedniego architekta?

Jak

Podobnie jak większość pisarzy, jesteś prawdopodobnie nie myśląc zbyt wiele o tym, jak będzie wyglądać twoja książka. Byłaś zajęta tylko skupiając się na tym, co powie. Ale jeśli planujesz do samodzielnego publikowania, trzeba profesjonalnego projektowania książki, wewnątrz i na zewnątrz.

Jest wielce prawdopodobne, będziemy chcieli profesjonalnego projektanta, kto pomoże Ci przyciągnąć uwagę czytelnika. To prawda, nawet dla książek elektronicznych; okładka książki musi przyciągnąć zainteresowanie wirtualnym dmuchawy sklepie.

Więc jak kończą swój rękopis, będziemy chcieli, aby rozpocząć zakupy dla projektanta książki. Będziemy chcieli, aby znaleźć kogoś, którego styl przemawia do ciebie, ktoś, kogo umiejętności dostosowane do potrzeb. Będziesz chciał kogoś, kto jest w stanie stworzyć profesjonalnie wyglądające okładki książki, która przyciąga do grupy docelowej i zachęci ich do zakupu. Będziemy chcieli, aby zatrudnić kogoś, kto jest zdolny do przechwytywania serce swojej książki, w jednym obrazie.

Nie czekaj do ostatniej chwili. Możesz starać skierowania z innych autorów. Możesz sklep żółtych stron, listy Craiga i lokalne sklepy z tuszem. Można nawet chcą zabiegać online https://mieddent.pl/protetyka-stomatologiczna/ za pośrednictwem serwisów społecznościowych takich jak LinkedIn i stanowisk stron takich jak Elance.

Przed wybrać projektanta, następujące wskazówki:

* Czy ukończony rękopis, rękopis, który został edytowany, dopracowana i gotowa do drukowania. Dlaczego jest to tak ważne? Po zmianie tekstu można zmienić długość książki i układ strony, tworząc dodatkową pracę dla projektanta. Nie można oczekiwać, że dodatkowa praca będzie wolny. Jeśli tylko ePublishing, to jest w porządku, aby mieć pracę projektanta na okładce podczas skończyć rękopis. Ale trzeba wiedzieć, gdzie będzie epublished, więc będziesz wiedzieć, jak pokrywa muszą być dobierane.

Zobacz stronę autora: Hipnoza Rybnik