Wynajmowanie domu kontra jego kupno

Wynajmowanie domu kontra jego kupno

Wynajmowanie

Coraz więcej osób z krajów uprzemysłowionych świata poszukują wynajmowanie domu, gdzie mogą zarówno cieszyć się wakacjami. Uzyskać pomoc medyczną po niższej cenie, niż w ich kraju zamieszkania. turystów medycznych rosną w liczbach, ale który kraj jest najlepszy dla turystyki medycznej?

Dla turystyki medycznej w Indiach jest stosunkowo nowym. Ale ostatnie szacunki wskazują, że liczba pacjentów zagranicznych wzrasta o 30 procent rocznie.

Indie mają światowej klasy placówek medycznych, z doskonałą pracowników we wszystkich obszarach opieki medycznej. W domu posiadają sprzęt potrzebny do pomocy.

Wszystkie Indyjskie szpitale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt do wynajmowanie diagnostyki elektronicznych i medycznych.

Indie mają również wyrafinowania technologicznego i infrastruktury, aby utrzymać swoją przewagę rynkową. Indian farmaceutyki na przykład, spełniają rygorystyczne wymogi amerykańskiej agencji Food and Drug Administration.

Jakość opieki Indii jest światowej klasy, konkurując z innym krajem uprzemysłowionym.

Indian centra medyczne świadczenia usług, które są w rzeczywistości niczym niezwykłym gdzie indziej. Na transportery płytkowe przykład pacjenci chirurgii stawu biodrowego w Indiach może mieć procedurę hip-nawierzchni, w której uszkodzone kości jest zabrane i zastąpione stopu chromu, operacji, która kosztuje mniej i powoduje mniej urazów niż tradycyjne operacje wymiany prowadzone w krajach zachodnich.

Wycieczki medyczne do Azji Południowo-Wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia oferuje kilka wielkich zalet turystyki medycznej w Tajlandii jest głównym celem i głównym rywalem do Indii.

Tajski zawód lekarza jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowany w regionie, a kolejne rządy zainwestowały w zapewnieniu niezbędnej edukacji i szkoleń.