Projekty domów parterowych z garażem

Projekty domów parterowych z garażem

Projekty domów

Wielu lekarzy podjęcia specjalistycznego szkolenia za granicą, szczególnie w Stanach Zjednoczonych i Europie, są co najmniej tak samo dobrze wykwalifikowana jako lekarze w tych krajach. Singapur i Malezja również dobrze rozwinięte zaplecze medyczne. Wycieczki medyczne oraz projekty do Indii Wschodnich dla pacjentów z Ameryki Północnej, Indii Wschodnich i Kostaryka w szczególności,

są wybrane miejsca docelowe dla turystyki medycznej. Kostaryka zapewnia ścisłą, niedrogie, wysokiej jakości opieki medycznej bez locie trans-Pacyfiku. Koszt mądry, choć jest to bardziej Stomatolog Pniewy kosztowne dla turystów medycznych ogólnie, szczególnie z miejsc poza USA.

Turystyka medyczna w Ameryce Południowej

Turystyka medyczna w Ameryce Południowej jest cantered głównie Brazylii, która stała się ośrodkiem chirurgii plastycznej przez wiele lat.

Z dużym napływem turystów medycznych szczególnie z USA, Brazylii zbudował dobrze rozwinięty sektor opieki zdrowotnej we wszystkich dziedzinach.

Choć nieco drożej niż w wielu innych miejscach, masz pewność dobrej jakości opieki zdrowotnej w Brazylii - jeden z najpiękniejszych krajów na Ziemi.

Argentyna ma również rozkwit branży turystyki medycznej, ale jego położenie geograficzne jest problemem dla wielu.

Reszta

Turystyka medyczna rozwija się w innych krajach z Europy Wschodniej, Afryki i Dubaju wkracza do branży.

Dubaj będzie zapewnienie Dubai Healthcare City od 2010 roku klinika będzie największym międzynarodowym centrum medyczne między Europą i Azji Południowo-Wschodniej. W tym nowym oddziale Harvard Medical School, będzie to prestiżowe, ale mające na turystów medycznych z większą ilością pieniędzy.

Europa Wschodnia i Afryka są rynki wschodzące, ale prawdopodobnie mają wiele do zrobienia, aby dopasować usługi zdrowotne dostępne w takich krajach jak Indie.

Indie Turystyki Medycznej dla

Istnieje wiele opcji oraz projekty dla turystów poszukujących medycznych za granicą opieki zdrowotnej i wielu miejsc mają powodów, aby ich polecam, ale ogólnie dla turystów medycznych, będzie to Indie, które będą najbardziej atrakcyjne. Czemu? Wystarczy, Indie posiada szeroką gamę zabiegów, szpitale światowej klasy i personelu medycznego, jest tani i oferuje piękne miejsce na wakacje.

Zobacz stronę autora: prace dyplomowe