Jak stworzyć projekt domu?

Jak stworzyć projekt domu?

Ponieważ rok wiatry w dół, wiele firm przenieść swoją uwagę na przyszłości i zacząć przygotowywać kolejnych latach roczny budżet. HOA i Condo stowarzyszenia nie są różne, jak jesteśmy obecnie zawijania nasz sezon budżetu na ten rok. Przygotowaliśmy tysiące budżetów Stowarzyszenie Wspólnota nad naszymi 25 lat i opracowali pewne specyficzne strategie przygotowuje dokładny budżet HOA. Doszliśmy z 10 Wskazówki dotyczące przygotowania budżetu HOA.

Czy rolki transportowe budżet - Wiem, że to wydaje się głupie końcówce, ale widzieliśmy wiele stowarzyszeń nie stworzyć budżet przed przejściem do następnego roku. HOA jest jak każdy inny biznes lub organizacji. Jeśli nie ma planu finansowego, znajdziesz sobie w bałaganie Mniej więcej w połowie roku, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie ma wystarczających funduszy, aby zrobić to przez cały rok. Trochę czasu, aby ćwiczyć odpowiedzialność finansową dla swojego stowarzyszenia.

Budżet Przegląd i historia finansowa - Zawsze chcesz przejrzeć poprzednie dwa lata finanse, aby w pełni zrozumieć byłeś przegląda vs. gdzie chcesz, aby stowarzyszenie być. znicze na sprzedaż Wiele osób przeglądu poprzedniego roku budżety na przygotowanie przyszłych. Jednym z problemów jest to, że widzimy wiele osób pomimo rewizji wcześniejszych numerów, nie dokona odpowiednich korekt budżetowych, gdy coś jest zdecydowanie powyżej lub poniżej budżetu z poprzedniego roku. Dokonaj odpowiednich zmian, aby zapewnić dokładny budżet.

Uszeregowanie projektów - Pracowaliśmy z wszelkimi HOA i condo stowarzyszeń, które ogarnia w czasie budżetu, ponieważ mają tak wiele remontów i projektów, które chcą obsługiwać wszystkie naraz. Wszelkiego rodzaju przyszłych projektów lub napraw, należy odpowiednio priorytetowo. To jest, gdy trzeba oddzielić skojarzenia potrzebuje.

Zobacz stronę autora: Trener personalny