Gotowe projekty z kosztorysem dużych domów

gru 22, 2015 Katalog

Gotowe projekty z kosztorysem dużych domów

projekty - dom

On jest podobno powiedzieć, że cała wiara i kredytowej podłoże jest jedynie dorozumiane przymierza w przeciwieństwie do bycia wyraźne przymierze. Chciałbym zachęcić czytelników tego eseju, którzy mają interes w możliwości ich samorządzie, lokalnego okręgu szkolnego,.

Czy rząd państwa na sfinansowanie niezbędnych dla rozwoju infrastruktury i podstawowych usług bez podatków. Podnoszących do zaglądajcie do Miasta proces upadłości Detroit , Chciałbym twierdzą, że to nie będzie tylko o Detroit. Będzie to miało Wycieczki w Tatry Wysokie z przewodnikiem wpływ na rynkach kredytowych w całym USA i ewentualnie na międzynarodowych rynkach kredytowych, jak również.

Z tych samych góry "lokalnym" powodów, polecam, że czytelnicy tego eseju zwrócić uwagę na to. Co nasz Kongres i prezydent zrobić w odniesieniu do podatku zwolnionego statusu obligacji komunalnych.

Płatności odsetek inwestorów obligacji komunalnych zwolnione z podatków dochodowych federalny USA od chwili, że podatek dochodowy federalny USA została ustanowiona. Niedawno Proponowany budżet federalny oraz rząd prezydenta Obamy zawiera przepis, aby ograniczyć zwolniona z podatku. Tych obligacji. Myślę, że wszyscy podatnicy powinni przeczytać ostatnią kolumnę op-ed w 05/07/13 numerze "The Wall Street Journal" pod tytułem "Obligacje Muni zasłużyłam ulgę podatkową" Pani Manju Ganeriwala który jest skarbnikiem stanu Wirginia. Kolumna pani Ganeriwala zapewnia wspaniałe podsumowanie potencjalnych skutków takiej zmiany. W zakresie podatku dochodowego oraz obligacji komunalnych.

Polecam również, że wszyscy podatnicy przeczytać kawałek bo jak i Pani Ganeriwala wskazuje 75% wszystkich projektów. Infrastruktury publicznej amerykańskich są budowane przez państwo obligacje rządowe oraz obligacje komunalne. Zwolnione z podatku są podstawową metodą finansowania.

Jako autor tego eseju, który i również pracował jako profesjonalnego administratora lokalnego rządu przez ponad 30 lat. Z czterema różnymi jednostkami samorządu terytorialnego w dwóch różnych państwach. Wierzę, że kolumna op-ed pani Ganeriwala jest na cel na wszystkich punktach.

Zobacz stronę autora: http://reklama-piaseczno.pl/

Przez Admin