Lepiej zbudować dom czy kupić gotowy

Lepiej zbudować dom czy kupić gotowy

dom - mieszkanie

Im więcej zobowiązania długoterminowe i obowiązki masz, tym więcej powinno być odkładania. Mamy pewne skojarzenia condo, które odkładając aż 20% ich całkowitego dochodu do długoterminowych produktów oszczędnościowych takich jak dom.

Domki mają zazwyczaj znacznie większych zobowiązań finansowych. W tym napraw i konserwacji zewnętrznych i utrzymywanie prywatnych ulic i dróg. Nie budżetowania rezerw może prowadzić być duże problemy i potencjalnie duże specjalnej oceny w dół pomoc drogowa Lubartów drogi.

Pokrycie odliczeniami ubezpieczeniowe. Wszystkie stowarzyszenia mieszkanie trzeba zwrócić szczególną uwagę na ten jeden. Upewnij się, że są świadomi ujemnych poziomów różnych elementów swojego. To trzeba wtedy albo Oczywiście zawsze trzeba co najmniej $ 10,000 w swoich rezerw na pokrycie tej kwoty. W przypadku katastrofy lub gwałtowna burza uderza w swój obszar. Chcesz upewnić się, że stowarzyszenie jest gotowe. Nie uderzając je na specjalnej oceny tylko na pokrycie podstawowych roszczeń ubezpieczeniowych.

Oceny kosztów prawnych i zbiórki - Koszty prawne i zbiory mogą bardzo szybko przerodzić się w zależności od strategii odbioru, którego używasz. Oceń swój obecny system i sprawdzić, parapety katowice czy można określić zwrot z inwestycji. Jeśli jesteś na średnie wydatki $ 150 dolarów, aby zebrać każde 100 $ , to coś oczywiście nie działa. Mamy doświadczonych wielki sukces z zapewnieniem domów znajdujących się za plan płatności z pełnym harmonogramem płatności do nich dostarczane. Gdy przestępca członkowie stowarzyszenia koncentrują się na przystępną miesięczne płatności, a nie duża ilość, że są winni, mają tendencję, aby zobaczyć światło na końcu tunelu.

Oceny specjalne są do specjalnych projektów dom - Słyszeliśmy wielokrotnie sugerował "Dlaczego nie możemy mieć specjalną ocenę zamiast podnoszenia naszych miesięcznych opłat?" Filozofia ta nie działa w naszej książce.